Уважаеми ученици и родители,
На 04.01.2021 г. се възобновява присъственото обучение на децата Подготвителна група и учениците I – IV клас, при спазване на противоепидемичните мерки.
Пътуващите ученици ще пътуват по действащата досега транспортна схема.
0 Коментара