Днес, 25.02.2026 г. , НУ „Васил Левски“ отбеляза Деня на розовата фланелка и каза „НЕ НА ТОРМОЗА В УЧИЛИЩЕ!“. Нека бъдем по-добри, по-толерантни и разбиращи! Заедно можем да променим нещата!
Днес , 19 февруари 2026 г, НУ „Васил Левски “ отбеляза своя патронен празник. Директорът на училището Илианка Панайотова произнесе приветствено слово към учителите и учениците. Ученици 2., 3. и 4. клас изнесоха кратка Прочетете повече
0 Коментара